Instruktorzy Be Active

Instruktor Agnieszka Plajzer


Pływanie i sport w każdej postaci jest jej hobby, dzięki temu praca jest czystą przyjemnością! Każdą wolną chwilę poświęca na rozwijanie swoich pasji. Uwielbia pracę z dziećmi, ale również chętnie podejmuje wyzwanie, aby nauczyć pływać dorosłych. Patrząc na człowieka oprócz chowającej się w ciele osobowości widzi, również skrywające się umiejętności pływackie. Posiada uprawnienia instruktora pływania, instruktora gimnastyki korekcyjnej, instruktora fitness z nowoczesnymi formami gimnastyki, czy tez wychowawcy koloni dzięki temu przygotowany trening jest dopracowany pod każdym względem, zarówno efektywności jak i bezpieczeństwa kursantow począwszy od tych najmłodszych a skończywszy na seniorach z ktorymi prowadzi zajecia gimnastyki korekcyjnej z elemantami rehabilitacji zarówno na sali jak i w basenie. Zajęcia prowadzi rzetelnie i zawsze z uśmiechem!Instruktor Piotr Niemczyk


Pływanie jest moją pasją, z wodą mam do czynienia od ósmego roku życia, jestem ratownikiem wodnym z wieloletnim doświadczeniem, absolwentem Akademii Mistrzostwa Sportowego o kierunku instruktor pływania, gdzie sztuki przekazywania wiedzy uczyłem się pod okiem najlepszych (w tym byłego wicemistrza polski na 100m delfinem), również studiuję sport na AWF we Wrocławiu, ze specjalizacją trenera pływania, a styl klasyczny jest moim szczególnym obszarem zainteresowania. Do każdej osoby staram się podchodzić indywidualnie i tak dobierać ćwiczenia żeby w miarę szybko uzupełnić ewentualne braki. Odpowiedzialność ,pogodne usposobienie i uśmiech sprawiają że dzieci go uwielbiają i nie ma takich, które nie chciałby pływać razem z nim.
Instruktor Adrian Liu

studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku W-F. Zarażam każdego swoją pasją, jaką jest aktywność fizyczna, a w szczególności pływaniem. Poprzez duży bagaż doświadczeń, prowadzę zajęcia z małymi dziećmi, którzy ukończyli 2 latka, po osoby dorosłe. Nie samym sportem człowiek żyje, interesuje się także kulturą dalekowschodnia, a w szczególności Chinami, uczę się tego pięknego języka od ponad dwóch lat i udało mi się zdobyć certyfikat państwowy z czego jestem bardzo dumny.