O Nas

img

Specjalizuje się w nauce i doskonaleniu pływania zarówno dzieci , młodzieży jak i dorosłych. Gwarantuję wyspecjalizowaną kadrę trenerską i instruktorską z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Małe dzieci uczestniczące w regularnych zajęciach w wodzie lepiej się rozwijają.

Zajęcia na basenie sprawią, że dziecko w młodszym okresie życia będzie się przede wszystkim dobrze bawiło, zyskując przy tym całą gamę nowych umiejętności.

Nauka pływania, a w późniejszym okresie gotowość do podejmowania prawidłowej aktywności ruchowej w wodzie zapobiega, jak również w znaczącym stopniu redukuje wady postawy u dzieci i młodzieży.

Uczestnicy zajęć dobierani są do grup pod względem wieku , poziomu oswojenia z wodą lub posiadanych już umiejętności pływackich.

Be Active Zdrowie i Rekreacja ubezpieczona jest w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności związanej z organizowanymi kursami nauki pływania oraz innymi zajęciami sportowo - rekreacyjnymi. Wszyscy uczestnicy kursów nauki plywania prowadzonych przez instruktora są ubezpieczeni w trakcie trwania zajęć na basenie. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków zapewnia wypłatę świadczenia na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu.

Firma Be Active dysponuje najnowszym sprzętem pływackim (makarony, deski, zabawki, płetwy, sprzęt do aqua aerobicu) pomagającym najmłodszym wdrożyć się w nowe środowisko jakim jest woda.

Oferowane Zajęcia

Nauki pływania dzieci, młodzieży i dorosłych

Doskonalenia pływania dzieci, młodzieży i dorosłych

Zajęcia ruchowe dla seniorów

Indywidualna nauka pływania

Zajecia korekcyjne dla dzieci na sali

Trening personalny

img